Новини

13 лютого, 2017

URSA TERRA для машинобудівельного заводу «Метровагонмаш»

Якість URSA TERRA підтверджена одним з найбільших підприємств у сфері транспортного машинобудування.

Матеріал професійної якості URSA TERRA буде використаний для звукової та теплової ізоляції вагонів, а саме у конструкціях стін, підлоги та стелі.

Завод відомий будівництвом зручних вагонів метро, які перевозять пасажирів у Харкові, Празі, Баку, Тбілісі та інших містах.

Завдяки тому що матеріал URSA TERRA більш сучасний та зручний матеріал, який не кришиться та не сповзає в конструкціях з високим вібраційним навантаженням, його почали використовувати замість продукції одного з виробників кам’яної вати.

Цей проект - вже не перший досвід використовування матеріалів URSA в аналогічних конструкціях інших вагонобудівельних  заводів. Найвища якість підтверджується наявністю сертифікатів випробувань на вібростійкість, негорючість та екологічність.

URSA TERRA - це тепло- та  звукоізоляція для приватного домобудівництва. Це негорючий  ізоляційний матеріал з кращими теплоізоляційними характеристиками в своєму класі, підвищеною пружністю і посиленою вологостійкістю. Для виділення нового матеріалу, TERRA має колір відмінний від традиційного.

TERRA - це екологічно чистий матеріал для тепло-та звукоізоляції. TERRA являє собою зручне рішення для будівельних бригад і приватних забудовників: має малий розмір упаковки, що полегшує розрахунки по утепленню невеликої площі, перевезення та монтаж матеріалу.

URSA TERRA для заводу «Метровагонмаш»

Всi новини

Оцініть сторінку: