Новини

8 серпня, 2017

УРСА отримує нового власника: провідний постачальник будівельних матеріалів Xella підписав контракт з KKR

• Компанія Xella International GmbH підписала контракт з інвестиційним фондом KKR про придбання компанії URSA. Згідно з чинним законодавством, угода повинна бути схваленна органами  з питань конкуренції. Передбачається, що угода повинна бути завершена до кінця 2017 р.

• URSA продовжить свій успішний розвиток як окрема бізнес структура під дахом Xella Group, розширюючи портфоліо Xella новими брендами будівельних матеріалів.

 

 Мадрид, 7-е серпня 2017

 

«Ми із задоволенням будемо частиною групи Xella. Xella - дуже успішна компанія в області виробництва будівельних матеріалів, фахівці якої глибоко знають ринок, добре розуміють вимоги клієнтів і розбираються в матеріалах. Цей крок додасть важливий імпульс нашій стратегії зростання і збільшення прибутковості. Цієї  стратегії ми римаємось зараз і будемо триматися в майбутньому, одночасно зберігаючи орієнтованість на клієнтів »- говорить Пепин Дінандт, виконавчий директор URSA.

Xella займається розробкою, виробництвом і просуванням на ринку будівельних матеріалів, облицювальних панелей, вапна і вапняних продуктів. Такі відомі бренди як Ytong, Hebel і Silka роблять компанію Xella одним з найбільших в світі виробників газобетону і силікатної цегли. Бренд Multipor - це негорюча теплоізоляція на основі мінералів. Fermacell і Fermacell Aestuver - це облицювання стін і рішення для пожежної безпеки, а Fels - один з провідних Європейських виробників вапна та вапняних продуктів. З цими брендами і продуктами Xella пропонує найсучасніші рішення з виробництва енергозберігаючих стінових конструкцій. URSA розширить портфоліо групи Xella будучи самостійною бізнес структурою.

«Особливо в останні роки URSA демонструвала високий рівень виробничих показників і якості послуг. Ми високо оцінюємо досягнення керівництва і співробітників URSA і з нетерпінням чекаємо їх приєднання до сім'ї Xella. URSA продовжить свій успішний розвиток як незалежна бізнес-структура, а Xella буде надавати всіляку підтримку URSA в її зусиллях щодо збільшення прибутку »- сказав Д-р Йохен Фабрициус, виконавчий директор Xella Group.

URSA буде функціонувати як незалежна бізнес структура з фокусом на специфічні потреби своїх клієнтів в області ізоляційних матеріалів; однак, є різні сфери бізнесу, де обидві компанії виграють від спільної роботи. По-перше, URSA доповнить портфоліо Xella тепло- і звукоізоляційними матеріалами на основі мінерального волокна, що дасть можливість комбінувати продукти і знаходити сучасні інноваційні рішення. Компанії URSA і Xella дуже схожі за розмірами компанії, країнами присутності і структури управління, що має забезпечити успішний спільний розвиток компаній в майбутньому.

 

URSA

про URSA

Матеріали компанії URSA сприяють зниженню енергоспоживання будівель, при опаленні і охолодженні, що дозволяє споживачам знизити витрату енергії. Що стосується екологічності вироблених матеріалів, то вони не тільки створюють комфорт для кінцевого споживача, а й вносять позитивний вклад в охорону навколишнього середовища за рахунок зниження викиду вуглекислого газу (CO2), а також сприяють зниженню витрат енергоносіїв, що позитивно позначається на економіці держави в цілому.

 

Про XELLA

XELLA

Група Xella є провідним міжнародним виробником будівельних матеріалів і постачальником рішень для будівництва та суміжних галузей з обсягом продажів 1,33 млрд. Євро (2016 рік). У компанії працюють більше 5,9 тис. Співробітників. Xella є однією з найприбутковіших компаній в галузі з прибутком (EBITDA) близько 280 мільйонів євро (2016 рік) і маржею EBITDA близько 21 відсотка (2016 рік)

Головний офіс Xella знаходиться в Дуйсбурзі, Німеччина. Компанії належать 95 заводів в 20-ти країнах, а також торговельні організації в 30-ти країнах, у багатьох з яких Xella займає провідне положення на ринку.

Запорука успіху Xella - сильні бренди в преміум сегменті (наприклад, Ytong і Fermacell), найвищий рівень сервісу, міцна бізнес-модель і постійна оптимізація витрат.

Продукти Xella екологічні у виробництві, і у використанні. Вони вносять значний вклад в будівництво енергоефективних сучасних будівель високої якості, а також, роблять значний влкад в охорону навколишнього середовища і збереження ресурсів.

Керують компанією Xella досвідчені менеджери, д-р Йохен Фабрі

Більш детальну інформацію о Xella Group можна знайти за посиланням: www.xella.com

Всi новини

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark