Новини

11 квітня, 2016

Участь у конференції «ЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В БУДІВНИЦТВІ»

Компанія URSA взяла участь у  міжнародній науковій конференції «ЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В БУДІВНИЦТВІ», яка відбулася 7-8 квітня 2016 р. в Київському Національному університеті  будівництва і архітектури.

За підтримки низки партнерів – підприємств будівельного комплексу країни, обговорювалась проблематика вітчизняного будівництва щодо сучасних технологій з енергозбереження та екології, технічної діагностики будівель, інноваційних технологій і архітектурних рішень.

Окрім ПІІ «УРСА», в конференції приймали участь провідні вітчизняні вчені в галузі будівництва, керівники науково-дослідних підприємств, забудовники та представники державних будівельних установ такі як: Академія будівництва Украйни, Державне підприємство   «Науково дослідний інститут будівельного виробництва»,  а  також партнери конференції: ТДВ «Сініат», ТОВ «ПЕРІ Україна», «Альтіс-Холдинг», CSL Products, ТОВ ПБК «Укрдах», компанія «Хенкель-Баутехнік (Україна)», ТОВ «Інжтехбуд», ПРаТ «Термінал-М» та інші.

У секційних засіданнях, окрім фахівців КНУБА, активну участь прийняли науковці із

м. Харкова, Одеси, Запоріжжя, Львова, Києва.

В роботі «Форуму молодих вчених», що проходив в рамках конференції, прийняли участь молоді викладачі – вчені КНУБА  та гості із споріднених ВНЗ України.

Також, в рамках конференції відбулось засідання «Студентської наукової сесії». Студенти КНУБА, що виконували наукові дослідження під керівництвом викладачів. Кращі доповіді молодих науковців та студентів були відзначені дипломами, а всі учасники – подарунками від оргкомітету та партнерів конференції.

Робота конференції знайшла широку зацікавленість серед вчених, фахівців будівельного комплексу та студентської молоді.

Вона пройшла в атмосфері  творчого пошуку та жвавого спілкування між учасниками.

Всi новини

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark