Новини

14 лютого, 2017

Результати Всеукраїнського конкурсу студентських проектів 2016

У 2016 році відбувся традиційний студентський конкурс на кращу роботу з використанням сучасних технологій звуко- та теплоізоляції будівель.  До участі були запрошені студенти та випускники будівельних та інженерних фахів, котрі відвідали семінар від компанії URSA у своєму ВНЗ.

Метою конкурсу було підвищення професійних знань, практичних навичок молодих фахівців, і знайомство з інноваційними технологіями забезпечення акустичного та кліматичного комфорту на базі ізоляційних матеріалів компанії URSA. 

Ми отримали багато робіт та оголошуємо переможців:

1 місце – Климкович Роман Богданович, Національний університет «Львівська політехніка», за об’ємну та ретельно розраховану роботу на тему: «Системи теплогазопостачання і вентиляції в житловому будинку та приміщень банку в  м. Чортків Тернопільської області», керівник Савченко Олена Олексіївна.

2 місце – Подлесна Валентина В’ячеславівна, Одеська державна академія будівництва та архітектури, за роботу на тему: «Автовокзальний комплекс у м. Одеса», керівник Дмитриєвська Людмила Борисівна.

3 місце – Іщенко Руслан Олександрович, Центральноукраїнський національний технічний університет, за роботу на тему: «Наукове обґрунтування термомодернізації гуртожитку №1 КНТУ в м. Кіровоград»

Представник компании URSA Олексій Сулацков особисто привітав переможців та учасників, а також вручив їм призи: флеш-карти, смартфон, фотоапарат і головний приз – ноутбук.

Компанія URSA дякує всім учасникам та запрошує студентів брати участь в наших майбутніх конкурсах.  Нагородження учасників конкурсу 2016Нагородження учасників конкурсу 2016Нагородження учасників конкурсу 2016Нагородження учасників конкурсу 2016Нагородження учасників конкурсу 2016Нагородження учасників конкурсу 2016

Всi новини

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark