Новини

29 червня, 2017

Парламентом були схвалені декілька законів про енергетичну ефективність

Схвалені закони про енергоефективність

22 червня 2017 року на засіданні Парламенту схвалено розроблений спільно з Держенергоефективності законопроект №4941д «Про енергетичну ефективність будівель»

Цим Законом парламент впровадив норми встановлення мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівель та передбачив запровадження сертифікації енергетичної ефективності.

Сертифікація удосконалить механізми контролю за державними програмами енергоефективності та посилить їх ефективність. Також вона забезпечить власників актуальною інформацією про енергетичні характеристики будівель.

Законом передбачена реалізація національних планів збільшення кількості будівель з близьким до нульового споживанням енергії. 

Передбачається створення відкритих баз даних:

- енергетичних сертифікатів будівель;

- звітів про результати обстеження інженерних систем будівель;

- енергетичних аудиторів та фахівців з обстеження інженерних систем будівель.

Другим енергоефективним законом, схваленим Парламентом у червні, став проект Закону України №4901 «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», також розроблений за безпосередньої участі Держенергоефективності.

Цим Законом передбачається обов’язковий приладний комерційний облік комунальних послуг (на вході в будівлю), а також розподільний облік (поквартирний).

Термін запровадження комерційного обліку тепла – протягом року з дня набрання чинності Законом, комерційний облік води – протягом двох років, а розподільний облік – протягом трьох років.

Прийняття Закону дозволить знизити на 75 відсотків обсяг необлікованих витрат води у внутрішньобудинкових системах та скоротити споживання теплової енергії протягом 1-3 років в середньому на 15-20%, що, у свою чергу, сприятиме зменшенню споживання газу та скороченню викидів парникових газів.

Наша компанія вітає українців з ухваленням цих законів і сподівається, що Верховна Рада не зупиниться на досягнутому й далі буде робити Україну більш енергоефективною. 

Всi новини

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark