Новини

4 квітня, 2012

Компанія «УРСА» з радістю ділиться досвідом з молодими спеціалістами ВНЗ

Зростання тарифів і рахунків за опалення б'є по нашим гаманцям, які і так вже спустошила криза. У зв'язку з цим шлях енергозбереження стає єдино можливою стратегією для більшості співвітчизників.

На сьогодні в багатьох європейських країнах кожний при продажі або оренді того чи іншого будинку, необхідно мати комплекс документів, обов’язковою складовою якого є енергетичний паспорт, адже в ньому чітко видно, наскільки будинок є енергоефектвним.

Енергоефективний і тим більше енергоавтономний будинок дуже складно побудувати без якісного проектування. Щоб запобігти зайвому енергоспоживанню, ще на стадії проектування необхідно передбачити всі нюанси; найважливішу роль в цьому відіграють досвід і знання фахівця. Хороший спеціаліст у будівельній галузі - на вагу золота, тому хороша підготовка кадрів дуже важлива. 

Саме тому компанія УРСА активно бере участь в цьому процесі, а саме - проводить лекції та практичні заняття у ВНЗ, забезпечує учнів усією необхідною технічною літературою, основаною на власному досвіді і напрацюваннях. Та щоб, процес навчання не здавався нудним, серед випускників був організований конкурс студентських проектів, в якому брали участь 8 ВНЗ з будівельними факультетами по всій Україні. 

Суть конкурсу – написання випускної дипломної роботи на тему «Енергоефективний будинок». Але випускна дипломна робота студента мала бути не тільки якісно виконана, але і конструкції, розраховані в ній, мали бути максимально енергоефективними. І для того щоб студенті впорались з поставленим завданням, протягом року, фахівцями компанії УРСА проводились семінари на базі ВНЗ, підчас яких студенти могли ознайомитись з сучасними ізоляційними матеріалами та актуальною нормативною базою для правильного застосування матеріалів. 

Серед безлічі надісланих на конкурс робіт, були обрані 3 кращих, автори яких, крім цінного досвіду і знань, отримали цінні призи від компанії УРСА.

Всi новини

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark