Новини

24 червня, 2016

Український форум з енергоефективності 2016

Компанія УРСА взяла участь в Українському форумі з енергоефективності, який відбувся 23 червня 2016 року в НСК «Олімпійський» і пройшов під назвою  «Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ».

Організатором цього заходу виступило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.  

Створення Фонду енергоефективності - це крок до європейських стандартів виробництва, постачання та споживання енергії в Україні. Фонд енергоефективності - нова ефективна, прозора і вільна від корупції установа, що створюється на основі партнерства держави та міжнародних фінансових організацій і донорів. Його місія - захистити і підтримати громадян, поліпшити житлові умови людей, знизити споживання газу і рахунки домогосподарств, зробити крок до енергетичної незалежності України. Фонд залучатиме інвестиції до фінансування енергоефективних проектів. Ними стануть дешеві, довгі кредити, донорські та державні фінанси, зекономлені громадянами житлові субсидії. Крім того, Фонд буде пропонувати доступні типові проекти енергоефективності для багатоповерхівок, рекомендації для індивідуальних будинків. Ефективна модель Фонду розроблена спільно з партнерами ЄС і уряду Німеччини. Його інноваційність вже відпрацьована в країнах-сусідах України: Польщі, Литві та Чехії.  

Загалом, в заході прийняли участь  керівники ТОП-100 українських і міжнародних компаній в сфері енергоефективності, українські виробники енергозберігаючої продукції, іноземні інвестори, представники міжнародних фінансових корпорацій, а також посольств іноземних держав

Всi новини

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark