Новини

16 березня, 2016

URSA в Одеському центрі професійно-технічної освіти

3 березня 2016 року компанія URSA спільно з компнією  SINIAT прийняла участь у навчальному семінарі  для учнів та педагогічних працівників ДНЗ  «Одеський центр професіонально-технічної освіти».

Семінар провели Олексій Сулацков - технічний консультатнт компанії URSA  та Олексій Солоненко – керівник навчально-технічного відділу компанії SINIAT.

Учасники семінару були ознайомлені з  новітніми технологіями застосування мінеральної ізоляції URSA в системах теплоізоляції та захисту від шуму і пожежі, а саме - в системах сухого будівництва на основі матеріалів із гіпсу SINIAT.

Організатори семінару мотивують учнів, майбутніх монтажників гіпсокартонних конструкцій до освоєння знань і умінь щодо роботи з представленими матеріалами. У процесі роботи учасники семінару переконалися, що завдяки впровадженню сучасних інноваційних матеріалів та технологій, професія монтажника гіпсокартонних систем стає шанованою в суспільстві  і перспективною. Вона стає менш трудомісткою, передбачає творчий підхід і приносить задоволення від результатів роботи, як виконавцю так і замовнику.
Позитивним результатом семінару та майстер-класу є оволодіння новими знаннями та навичками, формування мотивації учнів до вдосконалення і саморозвитку.

 Усі учасники семінару отримали сертифікати, інформаційні технічні матеріали, а також практичні поради фахівців.

Компанія URSA висловлює подяку всім учасникам семінару.

Всi новини

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark