Новини

22 вересня, 2015

Вітаємо переможців всеукраїнського конкурсу «Студентський проект: енергоефективний будинок 2015»!

Компанія URSA підбила підсумки всеукраїнського конкурсу «Студентський проект: енергоефективний будинок 2015».

На конкурс було представлено роботи студентів будівельних, інженерних та економічних спеціальностей, у яких енергоефективність, кліматичний та акустичний комфорт у будівлях та спорудах забезпечувалися шляхом застосування у конструкціях тепло- та звукоізоляційних матеріалів URSA. Усім учасникам конкурсу буде вручено дипломи, переможці будуть нагороджені цінними призами. Заохочувальними призами будуть відзначені досягнення керівників проектів.

Переможці:

1 місце – Подлесна Валентина В`ячеславівна, Одеська державна академія будівництва та архітектури, дипломний проект бакалавра архітектури на тему «Готель на 150 місць у м.Одеса», керівник Дмитрієвська Людмила Борисівна.

2 місце - Синовят Степан Миколайович, Національний університет «Львівська політехніка», Бакалаврська кваліфікаційна робота на тему «Системи ТГВ житлового будинку та приміщення банку в м.Новомиргород Кіровоградської області», керівник Савченко Олена Олексіївна.

3 місце - Сухецька Юлія Георгіївна, Луцький національний технічний університет, тема проекту: «Готель у м.Львів», керівник Задорожнікова Ірина Вікторівна.

Організатори планують щорічно проводити подібні заходи, оскільки участь у конкурсі стимулює студентів до підвищення їх компетентності та професійних навичок. 

Всi новини

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark