Новини

23 вересня, 2013

Щорічний Форум - практикум «Приватний будинок»

Основною темою події стала енергоефективність будівництва, в рамках якої компанії - експерти будівельної галузі надали відвідувачам будівельної виставки відповіді на запитання: як знизити  експлуатаційні витрати ресурсів та енергії , зберігши при цьому комфорт життя та здоровий  мікроклімат у будинку.

До уваги відвідувачів були представлені практичні приклади  енергоефективного та екологічного будівництва,  а також досвід  міжнародних та національних компаній - експертів в області енергозберігаючих технологій. 

Протягом форуму обговорювалася  тема: « Енергоефективний будинок - не екзотика , а реальність », в  розгляді якої компанія «УРСА» прийняла безпосередню участь.

Технічний консультант компанії УРСА Сергій Головатий розповів присутнім про те, що теплоізоляції відводиться важлива роль в енергозбереженні житла, тому що використання теплоізоляційних матеріалів на основі скловолокна  дозволяє знизити витрати на опалення більш ніж на 60% при цьому зберігши комфорт життя та здоровий мікроклімат у будинку.

Також, Сергій Головатий  надав відвідувачам інформацію про особливості використання  теплоізоляції в різноманітних конструкціях малоповерхових будинків, а також наголосив яких саме помилок, пов’язаних з теплоізоляцією зсередини і ззовні будівлі слід уникнути в процесі будівництва, щоб запобігти тепловитратам під час експлуатації будинку.


Компанія «УРСА » вдячна всім відвідувачам форуму. 

Всi новини

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2017 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark