Новини

6 липня, 2015

Форум-практикум «Реконструкція будинку»

Компанія УРСА прийняла участь в ювілейному будівельному форумі  X форум-практикум «Реконструкція будинку», організатором якого вже багато років є журнал« Приватний дом».

Експертами форуму розглядалася тематика реконструкції дачних і сільських будинків, конструкції і комунікації яких часто потребують удосконалення. Дана тематика є особливо актуальною в умовах економічної кризи, оскільки старі дачі та сільські хати є набагато доступніші, ніж будівництво «з нуля» або покупка готового сучасного будинку. Крім того, хоч і з деякими недоліками, але в таких домах можна жити і паралельно займатися поступовим поліпшенням.

Оскільки утеплення будинку - один з основних етапів реконструкції, старший технічний консультант компанії УРСА Андрій Постоленко виступив перед учасниками форуму з темою про комплексне утеплення будинку. У контексті заходу, він висвітлив питання необхідності термодернізаціі будинків а також говорив про те, що теплоізоляція є «швидкою допомогою» в питаннях скорочення  енерговитрат будинку і допомагає власникам будинків  заощаджувати  кошти, які витрачатимуться на опалення та інші комунальні послуги…

Головна мета, яку ставили перед собою оганізатори форуму - це показати, що при грамотному підході кожен може стати господарем комфортного і сучасного будинку.

Всi новини

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark