Новини

19 травня, 2015

Будівельне свято у Черкасах

З поглядом у майбутнє, компанія URSA активно співпрацює з навчальними закладами, які готують спеціалістів будівельних спеціальностей та робітничих професій.

Черкаський професійний будівельний ліцей має навчально-практичний центр сучасних будівельних технологій європейського стандарту. Сьогодні, ліцей здійснює підготовку студентів за 11 будівельними спеціальностями. Одна з найпопулярніших професій, яку сьогодні обирають студенти закладу – це «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», навчальна програма якої включає в себе, зокрема, і технологію монтажу ізоляційних матеріалів URSA.

Традиційний захід «День відкритих дверей» цього року будівельники відзначили з розмахом. Своїх гостей учні та керівництво ліцею зустрічали справжнім концертом. Аби гості заходу могли на власні очі побачити, чого навчають у будівельному ліцеї, після урочистої частини учні закладу проводили низку майстер-класів та демонстрували свої роботи, серед яких гіпсокартонні конструкції, звукоізольовані за допомогою мінеральної вати на основі скляного штапельного волокна торгової марки URSA.

 

Всi новини

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark