Новини

4 вересня, 2014

Акції від URSA в мережі Нова Лінія

Умови Акції від ТМ УРСА.

 

1. Організатор Акції ПІІ «УРСА»

2. Період проведення Акції  - з 1 -30 Вересня 2014р. 

3. Місце проведення Акції : Мережа Гіпермаркетів «Нова Лінія»

Умови Акції:

Акція буде проводитись серед покупців матеріалів ТМ УРСА на суму від 500 грн. в одному чеку. Людина, яка зробила покупку будь-якого матеріалу ТМ УРСА на суму від 500 грн. має право в день покупки до кінця дня, з моменту проведення покупки та отримання фіскального чеку  взяти участь у Акції. 

Для цього необхідно: 

1. Підійти до інформаційного відділу гіпермаркету, в якому була зроблена покупка, з чеком, і витягнути з «лототрону» картку зі скретч покриттям. «Лототрон» повинен знаходиться за межами кас на «Інформаційній стійці». 

2. В разі випадання знижки-5%, покупець звертається на стійку 90 відділу для надання знижки на наступну покупку. Знижка 5% діє до кінця 2014 року на покупку будь-якого матеріалу ТМ УРСА. 

3. Дрібні призи типу футболок обо курток (10 шт.), Кепок (10шт.), ліхтариків (10 шт), складаних ножів (10 шт.)Вручаються моментально, у відділі інформації, попередньо перевіривши чек на відповідність умовам лотереї і поставивши штамп , для виключення його повторної участі в розіграші. Кількість гарантованих призів обмежена і складає 40 одиниць на один маркет.

Всi новини

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark