Новини

1 липня, 2014

«URSA TERRA Штукатурний фасад»

Компанія URSA рада анонсувати появу нового продукту для фасадної тепло- та звукоізоляції! 

"URSA TERRA Штукатурний фасад" - це надійна ізоляція для професійного домобудівництва. 

Тепер, компанія URSA пропонує комплексне рішення по ізоляції Вашого будинку. Асортимент продукції URSA дозволяє утеплювати будинок як зсередини, так і зовні, використовуючи при цьому негорючі  мінераловатні плити URSA TERRA для тепло-та звукоізоляції в системах зовнішнього утеплення стін із захисно-декоративним шаром штукатурки.

Використання фасадної ізоляції URSA TERRA дозволяє знизити витрати на опалення та охолодження приміщення і покращує звукоізоляційну здатність стін, тим самим допомагаючи створити комфорт усередині приміщення. А ізоляція будівлі по фасаду дає можливість заощадити площу приміщення за рахунок товщини огороджувальних конструкцій.


Маючи низку переваг, URSA TERRA Штукатурний фасад - стає прекрасним рішенням для приватних забудовників і бригад. Плити зручні в установці, легко монтуються, ріжуться звичайним ножем і є безпечними для людини в процесі установки. 

Усі матеріали URSA безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища і забезпечують чистоту повітря та здоровий мікроклімат в будинку!

Всi новини

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark