Звукоізоляція стелі у квартирі

Звукоізоляція підлоги в квартиріКонструкції стелі бувають різні: натяжні, підвісні, підшивні. Одну з них вам точно потрібно буде облаштувати, якщо ви вирішили звукоізолювати стелю.

З чим маємо справу: про види підвісних стель

  • Натяжні

Плівчасті полотна (іноді тканинні), які натягуються на кронштейни по периметру стельової зони.

  • Підвісні

Це металевий каркас, який закріплюється на перекритті. Між елементами каркасу з зовнішньої сторони фіксуються різні декоративні плити, починаючи з гіпсокартону і закінчуючи класикою офісних стель - Armstrong (квадратними плитами з гіпсу або інших матеріалів).

  • Підшивні

Як і попередній тип стель, підшивання системи мають каркасну основу. Але вони не закриваються плитами, а обшиваються цільними листами гіпсокартону.

Спосіб монтажу звукозахисту в таких стельових системах схожий між собою, тому розглянемо єдиний спосіб звукоізоляції стелі - підвісної конструкції.

Шумоізоляція стелі квартири мінеральною ватою

Плити мінеральної ватиВибираємо найпростіший варіант

Найчастіше для звукоізоляції стельового простору використовують мінеральну вату в плитах: URSA GEO Універсальні плити і URSA GEO П-15.

Коли і як укладаються плити мінеральної вати

Шар звукоізоляції укладається в конструкцію на етапі монтажних робіт. Плити укладають двома способами: поверх напрямних на стельовому перекритті або над натяжним полотном.

Що особливо важливо

Приділяйте особливу увагу стикам: вони повинні бути щільними і без пропусків. При необхідності заповнюйте їх утеплювачем додатково.

Як пошарово виглядає звукоізольована стеля:

  1. Перекриття
  2. Каркасна конструкція
  3. Шар звукоізоляції в матах або плитах в каркасі
  4. Зовнішня обшивка стелі (плівка, гіпсокартон, мінеральне волокно в плитах)

Шумоізоляція стелі покроково

Мінус таких конструкцій - втрата близько 20 см висоти стелі за рахунок:

  • каркасу, на який монтується підвісна стеля. Його товщина становить приблизно 5 см;
  • шару звукоізоляції - 5 см;
  • прошарку між перекриттям і підвісними стелями – приблизно 10 см; цей прошарок залишають з розрахунком на монтаж стельових плит, установку світильників.

Для тих, хто живе на останньому поверсі: що потрібно врахувати, щоб звукоизолювати стелю правильно і надовго

Холодне горище над вашою квартирою – це причина додаткових клопотів в процесі звукоізоляції стелі. Справа в тому, що через різницю температур на горищі і в приміщенні між обшивкою і шаром ізоляції може утворитися конденсат. Тому в процесі монтажних робіт слід укласти не тільки шар звуко-, а й пароізоляції – спеціальні мембранні плівки. Вони допоможуть попередити осідання вологи і тим самим продовжать термін служби ізоляції і зовнішнього покриття.

Звукоізолюйте стелі разом з мінеральним утеплювачем URSA і нехай тишу у вашому будинку не порушують сторонні звуки. Про способи ізоляції квартири в інших площинах ми розповіли в інших статтях розділу. Читайте і захищайтеся від шуму швидко і ефективно!

Все статьиОцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark