Утеплення стін зсерединиХочу утеплити кімнату зсередини. Як це зробити?

Хочу утеплити кімнату зсередини. Як це зробити?

Відповідь:

Якщо в кімнаті не утеплені стіни, коли зовні холодно, значна частина тепла виходить із приміщення.

Кращий спосіб зменшити втрати тепла в такому випадку – утеплення стіни зовні. Внутрішнє утеплення стін – крайній захід, оскільки з зовнішнього боку стіна квартири або будинку в цілому залишиться незахищеною і охолодженою.

А це означає, що залишаються тепловтрати на прогрів або охолодження самих стін. Крім того, температура точки роси опиниться всередині стін і згодом там може осідати волога, що в свою чергу може призвести до появи грибка і цвілі, а також до руйнування стіни і самої будівлі.

Однак якщо в кімнаті холодно, а будівлю не можна утеплити зовні, тоді доводиться все-таки робити внутрішнє утеплення.

Для цього необхідно змонтувати на стінах каркас, укласти в ньому теплоізоляцію і обшити конструкцію гіпсокартоном. Як це зробити правильно за допомогою мінеральної теплоізоляції URSA GEO П-15, розповідаємо покроково.

1. Монтаж каркаса

В якості каркасу підійдуть дерев'яні або металеві профілі довжиною, рівній висоті стін. Для дерев'яних конструкцій підійдуть бруски розмірами 50х50 мм або 50х25 мм. Металеву каркасну систему можна зводити з профілів тонколистової сталі товщиною 0,6 мм.

Дерев'яні стійки каркаса закріплюються на стіні за допомогою анкерів, а металеві – за допомогою П-подібних підвісів. При цьому відстань між стійками каркасу має становити 580 мм (трохи менше ширини утеплювача).

2. Фіксація теплоізоляції в каркасі

Стандартна ширина плити утеплювача URSA GEO П-15 дорівнює 600 мм. Вона відмінно фіксується вроспір між стійками. Важливо розміщувати плити впритул один до одного, щоб не було повітряних прошарків.

3. Найважливіше – пароізоляція

Зверху на каркас і зафіксовану в ньому теплоізоляцію вкладається шар пароізоляційної плівки по всій площі стіни. Стики плівки проклеюються паронепроникним скотчем. Таким чином ви створюєте паробар'єр, який запобігатиме потраплянню вологи на холодну стіну, яка знаходиться за утеплювачем. Перед наступним етапом робіт обов'язково переконайтеся в герметичності шару.

4. Обшивка і оздоблення

Зверху на каркасі фіксуються гіпсокартонні або дерев'яні листи.
У будь-якому випадку, якщо у вас є хоч найменша можливість робити зовнішнє утеплення стін, то робіть його тільки зовні. Як укласти правильно теплоізоляцію ззовні, розповідаємо в нашій наступній статті.

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark