Матеріали для звукоізоляціїЧи можливе використання матеріалів від компанії УРСА для звукоізоляції?

Чи можливе використання матеріалів від компанії УРСА для звукоізоляції?

Відповідь:

Дійсно, матеріали URSA GEO/PureOne/TERRA є не тільки теплоізоляційними, але і значно покращують звукоізоляцію у конструкціях.

Для правильного вибору матеріалу під конкретну конструкцію, спочатку потрібно визначиться,  від чого ми хочемо захиститися - від повітряного (голос, шум дороги, гучна музика), або від ударного шуму (звук сабвуфера, робота будівельних інструментів, кроки).

  • Від повітряного шуму добре допомагають легкі волокнисті матеріали - URSA GEO/PureOne/TERRA - при використанні їх у конструкціях, звукова енергія поглинається,  за рахунок тертя повітря з волокнами самого матеріалу.
  • Від ударного ж шуму допоможуть матеріали, що поглинають вібрацію, в складі конструкції «плаваючої» підлоги, а також «розв'язка» жорстких матеріалів, шляхом проклеювання стиків «акустичною стрічкою». Такі матеріали невеликої товщини, але великої щільності, наприклад, URSA GEO Тиха підлога П-60.

Варто пам'ятати, що звукопоглинання - характеристика самого матеріалу. Це безрозмірний коефіцієнт, який показує, наскільки добре матеріал поглинає звук. Саме тому пінопласт та інші жорсткі матеріали - швидше є провідниками звуку. Звукоізоляція - характеристика конструкції, цифра в децибелах покаже, наскільки добре матеріал в складі такої конструкції ізолює одне приміщення від іншого. Тому, використовуючи ізоляційні матеріали з високим коефіцієнтом звукопоглинання, Ви отримаєте не тільки тепло в будинку, але й акустичний комфорт.

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark