› Звукоізоляція стін

Звукоізоляція стін

Прослушивающее устройствоУ Національному музеї криптографії США зберігається перший в світі прослуховуючий пристрій без елементів живлення і електроніки - «Златоуст» радянського виробництва.

7 років, з 1945 по 1951 рік, цей подарунок піонерів провисів на стіні в кабінеті посла США в Москві. Все відкрилося, коли радист посольства Великобританії сканував ефір і раптом почув англійську мову.

Ваш голос в ефірі

І це відбувається без будь-яких прослуховуючих пристроїв. Досить звичайних незвукоізольованих стін і цікавих до чужого життя сусідів. Тут є і інша сторона медалі - найімовірніше, не тільки вони чують вас, але і ви їх.

Звичайно, в сучасному глобальному світі ми всі стали один одному ближче, але не всім до душі, коли стираються не лише культурні, а й фізичні кордону.

Шумоізоляція стін і акустичний комфорт

Якщо ви вважаєте, що досить «застеклопакетити» вікна і встановити двері зі звукозахистом для тиші і спокою в кімнаті, можливо, ви і праві. Але тільки якщо живете в окремому будинку самі або удвох з мовчазним сусідом.

Якщо у вас сім'я, діти, сусіди (потрібне підкреслити), то розслаблюючої тиші не добитися без звукоізоляції стін.

Будуємо дамбу для звукових хвиль

Звукова хвиля чимось нагадує течію бурхливої річки. Щоб річка стала тихою, необхідно перегородити шлях течії, зробити її більш розсіяною. Саме таке завдання і виконують звукоізолюючі матеріали в стінах. Вони перекривають шлях звукам, створюючи бар'єри, і гасять звукові хвилі.

Про килими на стінах, мінеральну вату і пінополістирол

Килим на стіні теж звукоізоляція

Різні акустичні матеріали виконують абсолютно різні завдання в конструкції.

Наприклад, звукопоглинальні - покращують акустику приміщення, а міжкімнатні перегородки - знижують інтенсивність звуку при переході з приміщення в приміщення. Зазвичай перегородки роблять багатошаровими, застосовуючи різні за властивостями матеріали.

Звукоізоляційний матеріал URSA XPS, наприклад, не погашає звукову хвилю, а відбиває її.

Мінеральна вата через свою волокнисту структуру схожа з лісовою гущавиною для звукового потоку. Коли її зафіксувати всередині акустичної конструкції, то вона погасить звукову хвилю і не дасть їй повноцінно проходити крізь перетинку.

Якщо ж ваша мета - підвищити акустику кімнати, то килимове покриття стін з успіхом справляється з цим завданням. Воно не дає звуку відбиватися, попереджає реверберацію і усуває ефект луни.

Для міжквартирних перетинок найоптимальніша для звукоізоляції наступна конструкція:

  • Зовнішні шари акустичної конструкції масивні - вони відображають звук.
  • Внутрішній шар - звуковбирний (мінеральна вата).

Мінеральна вата - матеріал № 1 для шумоізоляції стін

Рекомендуємо використовувати мінеральну вату URSA для шумоізоляції стін в каркасно-обшивних перегородках, перетинках з каменів і блоків і ін. Вона встановлюється вроспір і відмінно поглинає звуки усередині конструкції стіни.

Створена для вашого комфорту

Шумоізолюючі матеріали URSA - легкі, довговічні, прості в монтажі і, найголовніше, безпечні для здоров'я і навколишнього середовища. У приміщеннях, стіни яких звукоізольовані із застосуванням мінеральної вати URSA на основі скляного штапельного волокна, завжди комфортно, затишно і здоровий мікроклімат.

Від простого до складного: про звукоізоляції різних стін

Каркасно-обшивні перегородки

Звукоізоляція каркасно-обшивних перетинокКаркасні перегородки - класика розмежування простору. Вони швидко монтуються і ефективно змінюють планування приміщень.

Важливий елемент в таких конструкціях - шар мінеральної вати в каркасі, який, власне, і обшивається гіпсокартоном. Чим більше шарів ГПК, тим вище індекс звукоізоляції.

В результаті у нас виходить багатошарова перешкода для звукових хвиль на шляху з кімнати в кімнату: гіпсокартонний лист, повітряний проміжок, шар мінеральної вати (або декілька), повітряний проміжок плюс гіпсокартонна стіна. А це вже серйозно.

Каркасне оздоблення стін і перестенків – звукоізоляціяКаркасне ооздоблення стін і пристінків

В цьому випадку каркасну конструкцію монтують на стіні, між стійками каркаса кріплять мінеральну вату, а зверху на каркасі закріплюють обшивку (той же гіпсокартон).

Звукоізоляція масивних перегородок з каменів і блоків всередині

Звукоізоляція масивних перегородок із каменю та блоківМасивні перегородки з каменів і блоків з шаром ізоляції всередині

Так, такі щільні перегородки також будують із шаром звукоізолюючого матеріалу всередині. Це дозволяє знизити рівень шуму між квартирами, сходовими клітками і житловими ділянками багатоповерхових і приватних будинків.

Зовнішні частини краще робити неоднаковими по товщині і вазі. Конструкції з неоднорідними шарами ефективніше ізолюють в широкому діапазоні частот.

Звукоізолююча стіни в ваших квартирах і будинках за допомогою мінеральної вати URSA. Насолоджуйтесь комфортом, спокоєм і будьте впевнені, що ваші приватні бесіди нікого не турбують.

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark