Звукоізоляційні каркасно-обшивні перегородки

Звукоізоляційні каркасно-обшивні перегородки часто застосовуються для поділу простору - як у громадських, так і в житлових будинках. Головні переваги каркасних перегородок - висока швидкість монтажу, відмінна звукоізоляція і можливість легко міняти планування.

  1. Лист обшивки
  2. Стійки каркаса
  3. Мінеральна ізоляція URSA GEO / PureOne / TERRA
  4. Лист обшивки
 
 
Рекомендовані матеріали
 
 
Матеріали, можливі до використання

Рекомендації з монтажу мінеральної ізоляції URSA в конструкціях легких перегородок.

 

 

 

  1. Гнучкий металевий стояк каркасу
  2. Пружня стрічка товщиною приблизно 3-5 мм (м’яка гума, пористий поліетилен, повсть)
  3. Гіпсокартонний лист 12,5 мм
  4. Ізоляційні матеріали URSA PureOne 37RN, URSA GEO Скатний дах М-15, URSA Універсальна плита П-15, URSA TERRA


Основою системи легких перегородок є металеві горизонтальні ПН (UW) і вертикальні ПС (CW) (50, 75, 100 мм) профілі із встановленими гіпсокартонними листами завтовшки 12,5 мм (14,0; 16,0; 18,0; 20, 0; 25,0 мм). Можна монтувати наступні марки листів: звичайні ГКЛ, вогнезахисні ГКЛО, вологостійкі ГКВЛ. Покриття листами з кожної сторони може бути одинарне або подвійне. Стандартна відстань між вертикальними профілями дорівнює 600 (400, 300) мм. Несуча конструкція може бути одинарною - з одного ряду металевих профілів або подвійною - з двох окремих рядів металевих профілів. Штапельне скловолокно є матеріалом, який заповнює гіпсокартонну конструкцію, підвищуючи як акустичні та теплоізоляційні властивості, так і пожежостійкість перегородки.

 

Рекомендації з монтажу мінеральної вати URSA в конструкціях легких перегородок:

 

Крок 1 
Простір між несучими елементами герметично заповнюється штапельним скловолокном.

 

Крок 2 
Товщина ізоляційного матеріалу URSA підбирається з урахуванням його властивостей пружності і може бути менше розміру профілів перегородок, наприклад, для профілю ПН 75 можна підібрати плиту або рулон максимальною товщиною 100 мм.

 

Крок 3 
Пружність, еластичність і невелика вага тепло- та звукоізоляції URSA виключає можливість її осідання в порожнині перегородки. Поперечні профілі забезпечують жорсткість каркасної конструкції при висоті до 9 м.

 

Крок 4 
Конструкції сусідніх плит ретельно монтуються з урахуванням технічних особливостей (наприклад, в одному перерізі не можна ставити дві електричні розетки), що має вирішальний вплив на акустичні показники перегородки.

 

Крок 5 
На стиках між горизонтальними і вертикальними профілями перегородки укладається термоакустична стрічка (її відсутність знижує рівень ізоляції від повітряного шуму до 7 дБА).

Звукоізоляція внутрішніх приміщень. Правила монтажу

Каркасні перегородки. Акустичні процеси в конструкції

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark