› Утеплювач, звукоізоляція для підлоги

Утеплювач, звукоізоляція для підлоги

 • Тепла підлога Детальніше

  Тепла підлога являє собою систему з нагрівальним елементом, вбудовуваним в цементно-піщану стяжку поверх залізобетонного перекриття. Найчастіше покриттям такої підлоги служить керамічна плитка. Дане рішення особливо часто застосовується для влаштування підлог у ванних, дитячих кімнатах, на кухнях, утеплених лоджіях.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • "Плаваюча підлога" Детальніше

  Облаштування "плаваючої підлоги" є ефективним способом знизити рівень ударного шуму, що передається через залізобетонне перекриття. Конструкції "плаваючої підлоги" використовують при будівництві готелів, житлових будинків і приміщень промислового призначення.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA GEO Тиха підлога (П-60)
 • Підлога по грунту Детальніше

  Підлога по грунту застосовується при будівництві всіх типів будівель, особливо при влаштуванні підвальних і напівпідвальних приміщень (паркінги), складських приміщень. Теплоізоляція захищає конструкцію від морозного здимання грунту.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Утеплювач для підлоги по жорсткій основі Детальніше

  Підлога по жорсткій основі застосовується при будівництві всіх типів будівель, особливо при влаштуванні підлог в громадських будівлях. Теплоізоляція захищає від втрат тепла при влаштуванні приміщення над провітрюваним неопалюваним підвальним простором.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Підлога промислових холодильників Детальніше

  Промислові холодильники - спеціальні споруди або приміщення, призначені для охолодження, заморожування і зберігання харчових та інших продуктів, які швидко псуються, при низьких температурах. Теплоізоляція служить для підтримки заданої температури, а також для запобігання морозного здимання грунту.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Залізобетонні перекриття, підлога по лагам Детальніше

  Такі конструкції використовуються при будівництві багатоповерхових житлових будинків. Ізоляційний шар у таких конструкціях служить для підвищення звукоізоляції та захисту від повітряного шуму.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA PureOne 37RN
  URSA GEO М-11Ф
  URSA GEO Приватний будинок
  URSA GEO M-11
  URSA GEO Лайт

Візантійська архітектураТепло - не необхідність, а розкіш. Так вважав Візантійський імператор Никифор Перший. Він вперше в історії ввів податок на опалення - «капнікон». Його оплатила кожна родина з піччю в будинку.

І якщо сьогодні ми не хочемо, щоб тепло знову перейшло з категорії «доступне кожному» в категорію «тільки для заможних», то наша відповідь - утеплення.

Оподаткування тепла майже так само, як і пічне опалення, пережило себе в 21 столітті. Майже. Йому на заміну прийшли комунальні платежі. Та ж картина, тільки в профіль.

Тепер, щоб витрачати менше коштів на оплату рахунків, доводиться йти в обхід системи - утеплюватися. Але не тільки для скорочення витрат на опалення, але і від любові до комфорту - до тепла і до тиші.

Сучасні теплоізоляційні матеріали URSA дозволяють поєднати 2-в-1 - утеплення будинку і його звукоізоляцію. З часів Візантії на наших вулицях і стало значно голосніше, тому для деяких звукоізоляційні властивості URSA навіть важливіші, ніж теплоізоляційні. Особливо якщо мова йде про підлогу, під якою є житлові кімнати.

Розглянемо рішення цих двох завдань - тепло- і звукоізоляцію підлоги.

Звукоізоляція та утеплення підлоги

Завдання №1. Вибираємо утеплювач для підлоги

Ґрунтовна енергоефективність

Якщо взимку ногам тепло без капців - це дуже приємно. І в будинку, і в квартирі - це заслуга утепленої підлоги.

Навіщо утеплювати підлогу?

 • Щоб холод знизу не пробирався в квартиру
 • Щоб тепло, яке генерує котел не йшло геть через підлогу

Розбираємося з усіма конструкціями

Рекомендуємо для цього використовувати мінеральну вату на основі скляного штапельного волокна або екструдований пінополістирол. В яких випадках підходить той чи інший утеплювач, розповідаємо далі.

Навіщо утеплювати теплу підлогу, вона ж тепла?

Питання, звичайно, риторичне. «Теплі» підлоги слід теплоізолювати з тією ж метою, що і будинок в цілому. Важливо зберегти тепло всередині приміщення, а не розтрачувати його на обігрів міжповерхових перекриттів, та й повітря знизу.

Для облаштування підлоги з підігрівом рекомендуємо використовувати жорсткі плити з екструдованого пенополістрол URSA XPS N-III-L. Якщо ви завзятий прихильник мінеральної вати, то в конструкціях теплої підлоги допустимо використовувати мінеральну вату на основі скляного штапельного волокна URSA GEO Тиха підлога (П-60).

Навіщо утеплювати теплу підлогу

Про утеплення плаваючої підлоги

У конструкціях такої підлоги шар ізоляції, повинен бути обов'язково пружним, як повітряна мука для смачного хліба.

Утеплювач тут виконує дві ролі: звукоізолюючу і теплоутримуючу.

Без нього будь-який стук, навіть від падаючої зі столу виделки, буде віддзвонювати сусідам знизу.

У цьому випадку рекомендуємо використовувати URSA GEO Тиха підлога (П-60), так як плити XPS не зовсім підходять для таких конструкцій - плити міцні, але не пружні.

Утепление полов по грунтуФундаментальний теплозахист підлоги по грунту

Для утеплювача в таких конструкціях випадає велика задача - він захищає цементно-піщану стяжку від спучування ґрунту взимку.
Такий утеплювач повинен бути міцним на стиск, стійким до холоду і вологи. У лінійці продуктів URSA - це плити з екструдованого пінополістиролу URSA XPS.

Утепление полов с жесткой основойПідлоги з жорсткою основою

Теплоізоляційний шар в таких підлогових конструкціях, як жорстке тісто в вафельниці. Він укладається між двома жорсткими шарами настилу - перекриттям і цементно-піщаною стяжкою.

Але, на відміну від тіста, такий утеплювач зовсім не повинен просідати під вагою жителів і меблів і, звичайно ж, повинен мати низьку теплопровідність. Плити з екструдованого пінополістиролу URSA XPS були створені спеціально з такою метою.

Утеплення підлоги по лагамПідлоги по лагам

Окрім утеплення, ізоляційний шар в таких будівлях виконує ще й звукоізоляцію.

Мінеральна вата на основі скляного штапельного волокна серій URSA GEO і URSA Pure One ідеально підходить для монтажу в таких конструкціях підлоги. Дізнайтеся більше, які продукти URSA укладають на підлозі між лагами.

Завдання №2. Звукоізоляція підлоги матеріалами URSA

Якщо ви чуєте неголосну розмову на відстані 5-6 метрів - це добре. Це означає, у вас немає проблем зі слухом. А якщо ця розмова відбувається в сусідній квартирі - це погано. Це означає, у вас проблеми зі звукоізоляцією.

Як часто ви чуєте звуки з квартири знизу?

Звукоизоляция пола в доме и квартиреОсь нам якось не доводилося. А з квартири зверху? Це як раз класика побуту. Справа в тому, что неізольована підлога - односторонній звуковий міжповерховий портал. Це як акустична колонка, яка гримить з верхньої кімнати в нижню, викидаючи звуки кроків, випущених чашок и стрибаючих котів.

Звукоізоляція підлоги в будинку

Навіщо робити?

Щоб звукоізолювати один від одного кімнати на ніжніх и верхніх поверхах. Наприклад, щоб внизу у вітальні не було так чути метушню в дитячій кімнаті зверху. І навпаки, щоб звуки з гаража або підвалу не руйнували вщент домашню тишу.

Коли краще робити?

Звичайно, роботи по звукоізоляції найкраще виконувати на етапі зведення будівлі. В іншому випадку для монтажних робіт потрібно буде знімати з підлоги плитку, лінолеум або ламінат. Після цього укладати шар звукоізоляції, а потім знову виконувати стяжку и укладати зовнішнє покриття для підлоги.

Чим захищатися?

Тим, чим и утеплюватися. В залежності від конструкції підлоги обирайте або тепло- і звукоізоляцію URSA - мінеральну вату на основі скляного штапельного волокна, або екструдований пінополістирол в плитах.

Звукоизоляция пола в квартиреЗвукоізоляція підлоги в квартирі

Навіщо робити?

 • Захиститися від повітряного шуму в приміщенні знизу
 • Припинити витік повітряного шуму з приміщення зверху в приміщення знизу
 • Знизити рівень передачі ударного шуму з перекриття

Звукоізоляція підлоги у власній квартирі - це, скоріше, подарунок сусідам знизу, ніж вам. Якщо, звичайно, ви не живете над кафе «Птах-розмовляка».

Сусідам знизу тепер не чути ваші кроки и розмови.

Коли краще робити?

Перед капітальнім ремонтом або на етапі будівництва. У такому випадку вам не доведеться зносити підлогове покриття і боятися зіпсувати красиві шпалери, які довелось так довго обирати.

Чим захищатися?

Все залежить від конструкції. Для звукоізоляції підлоги по лагам використовують мінеральну вату URSA, для других видів підлогового покриття - плити з екструдованого пінополістиролу URSA XPS.

Як звукоізоляційного шару для теплої підлоги допустимо використовувати URSA XPS, і мінеральну вату в жорстких плитах URSA GEO Тиха підлога (П-60).

У структурі витрат при зведенні будинку теплоізоляція складає зовсім невеликий відсоток. При цьому, від неї більшою мірою, ніж від будь-якого іншого матеріалу, залежить рівень комфорту для тих, хто буде жити в цьому будинку.

І звичайно, варто відзначити,що утеплений за всіма правилами будинок (коли, утеплені усі конструкції будинку - дах, стіни, підлога) заощаджує своїм власникам витрати на опалення до 2 разів.

Тому відповіддю на питання «Чи варто утеплювати підлогу в моєму домі?» буде однозначно «так». Подивіться на карті де придбати тепло- и звукоізоляційні матеріали URSA в сотнях містах України.

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark