› Утеплення плоскої крівлі

Утеплення плоскої покрівлі

 • Пласкі дахи з традиційною покрівлею Детальніше

  Пласкі дахи є традиційним рішенням при будівництві житлових багатоповерхових будинків. У таких дахах використовується навантажена теплоізоляція, укладена по жорсткій бетонній основі. Такі дахи можуть бути як такими, що не експлуатуються, так і такими, що експлуатуються.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Пласкі дахи з інверсійною покрівлею Детальніше

  В таких покрівлях шар теплоізоляції захищає гідроізоляційний шар і сприймає механічні навантаження, температурні перепади та атмосферні впливи.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Пласкі дахи по профільованому настилу Детальніше

  У пласких дахах по профільованому настилу в конструкції традиційної покрівлі шар теплоізоляції може розташовуватися під шаром гідроізоляції, або може служити захистом гідроізоляційного шару і розташовуватися над ним (в конструкції інверсійної покрівлі). Такі дахи можуть бути як такими, що не експлуатуються, так і такими, що експлуатуються.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Дахи з каркасних сендвіч-панелей Детальніше

  Сендвіч-панелі – це конструкції, що складаються з металевих листів і ненавантаженого шару теплоізоляції всередині. Застосовуються при будівництві виробничих і громадських будівель, у тому числі складських приміщень, торгівельно-розважальних центрів.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA GEO М-15
  URSA GEO Фасад
  URSA GEO Універсальна плита
  URSA GEO П-15

Плоскі дахи - прерогатива багатоповерхових будинків і південних регіонів. Ключова перевага таких конструкцій - корисний простір зверху. Його можна використовувати як терасу, клумбу, сад, город, дитячий майданчик чи басейн.

Басейн на плоскій покрівлі в Сінгапурі

Власник хмарочоса Marina Bay Sands Skypark в Сінгапурі зробив саме так - побудував на плоскому даху басейн під відкритим небом.

Поки це найвищий басейн в світі. Від першого поверху його відділяє 191 метр. Ось що значить, високі стандарти обслуговування.

Озеленити або побудувати басейн на вашому плоскому даху - вирішувати вам. А ми розповімо, як зробити так, щоб покрівля була утеплена і витримала ваші задумки.

Чим краще утеплювати?

Для відповіді на питання потрібно знати наперед: покрівля буде експлуатуватися чи ні. Від цього залежить і сам тип конструкції даху, і вид утеплювача, який оптимально підійде для теплоізоляції.

Якщо ви вирішите побудувати, наприклад, прямокутний склад, який буде складатися з сендвіч-панелей, то мінеральна вата URSA - ідеальне утеплення для плоскої покрівлі в цьому випадку.

Чому не мінеральною ватою?

Незважаючи на те, що експлуатаційні властивості роблять її найкращим рішенням для скатних дахів, для експлуатованих плоских покрівель мінеральна вата не підходить.

Справа в тому, що шар мінеральної ізоляції повинен витримувати несучі навантаження, так як зверху на утеплювач укладається стяжка, покрівельний шар і все елементи, які будуть перебувати на покрівлі. А волоконна структура мінерального утеплювача для цього не підходить.

Для утеплення експлуатованих дахів або дахів з житловим горищем використовуйте плити з екструдованого пінополістиролу URSA XPS

Експлуатована конструкція повинна бути дуже міцною, щоб витримувати навантаження зверху.

Особливо в нашій кліматичній зоні, коли взимку снігові насипи збільшують тиск на покрівлю і будівлю в цілому.

Плити з екструдованого пінополістиролу укладаються навіть під злітні смуги в аеропортах і відмінно витримують несучу навантаження. Вони мають міцність на стиск 250 кПа при 10% лінійній деформації, тому відмінно підходять для плоских покрівель: традиційних, інверсійних і по профільованому настилу.

А також:

 • Укладаються без щілин і швів - ніяких містків холоду і рівна поверхня.
 • Експлуатуються в температурному діапазоні від -50 ° С до + 75 ° С.
 • Мають нульовий рівень водопоглинання і морозостійкі.
 • Довговічні - до 50 років зберігають свої властивості, розміри і форму в умовах правильного монтажу.
 • Просто укладаються - не потрібно використовувати спеціальні технічні пристрої.

Обирайте плити з екструдованого пінополістиролу URSA XPS, створюйте покрівлю вашої мрії з басейном, терасою або затишним міні-садом з видом на ліс і відпочивайте, як на хмарочосі в Сінгапурі.Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark