› Утеплення фундаменту і стін підвалу

Утеплення фундаменту

 • Мілкозаглиблені фундаменти, будівлі з підпіллям Детальніше

  Мілкозаглибленні фундаменти характерні для малоповерхових житлових будинків при непостійному опаленні в зимовий час і облаштуванні підпілля. Шар теплоізоляції запобігає морозному вздуттю грунту і захищає фундамент від деформацій.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Фундаменти мілкозаглиблені, будівлі без підполу Детальніше

  Такий тип фундаменту характерний для малоповерхових житлових, громадських, складських та сільськогосподарських будівель. Шар теплоізоляції запобігає морозному здуттю грунту та захищає фундамент від деформацій.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Стіни підвалів з теплоізоляцією ззовні Детальніше

  Теплоізоляція стін підвалу ззовні дозволяє зменшити втрати тепла через стіни підвалу та збільшує довговічність гідроізоляційного шару. Теплоізоляція повинна зберігати свої властивості під дією навантаження, грунтових вод та перепадів температур.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Стіни підвалів з теплоізоляцією зсередини Детальніше

  Теплоізоляція стін підвалу зсередини дозволяє скоротити втрати тепла через стіни підвалу, запобігає їх промерзання і виключає можливість утворення конденсату.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L

Утепление фундамента домаОдин літр палива, привезеного в Антарктиду, обходиться в 7 доларів. Але суворий арктичний клімат не залишає інших можливостей для економії. Середня температура на станціях в зимовий період - -10 ° С за умови, що генератори працюють на повну.

І в порівнянні з температурою за бортом - це дуже тепло. Взимку середня температура на південному континенті коливається в межах -60-80 ° С.

Тому всі будівлі тут побудовані з оптимальним теплозахистом. Деякі з них, зокрема, антарктичні станції Німеччини, Франції, Бельгії, побудовані на підпорах. Так будівля віддає менше тепла через фундамент і не розтоплює лід під нею. Крім того, це зменшує утворення снігових заметів навколо будівлі.

Фундаментально утеплюємось

В умовах українського клімату завдання домобудівництва дещо інші. Будинки капітально утеплюються у всіх площинах. Інакше «антарктичної високі ціни» на комуналку сніжним заметом накриють весь сімейний бюджет. На пару місяців вперед. Тому в деяких будинках, особливо з мілкопоглибленими підставами, фундамент також підлягає утепленню.

Два ґрунтовних завдання, які вирішує утеплення фундаменту будинку:

 • Збільшує термін служби.
 • Захищає фундамент від руйнування при морозному спученні ґрунту, протікання і перекосів.

Екстремальні небезпеки знизу ...

Постійний контакт з ґрунтом і високе навантаження зверху - шар утеплювача повинен все це витримати. Значить, його вологопоглинання має бути нульовим, властивості - незмінними навіть в умовах низьких температур, а міцність на стиск - високою.

... з якими справляється URSA XPS

Як раз такі властивості мають плити з екструдованого пенополістриролу URSA XPS. Рекомендуємо їх використовувати для утеплення фундаментів мілкопоглиблених будинків з підпіллям і без.

Згадайте старі будинки, вони починають руйнуватися з фундаменту. Тріщини піднімаються від основи і розростаються вгору, як дерева. Теплоізоляція URSA з екструдованого пінополістиролу допомагає зберегти цілісність фундаменту якомога довше.

Плити URSA XPS - це:

 • Високий рівень теплозахисту.
 • Нульовий рівень поглинання вологи і біостійкість.
 • Міцність: витримують навантаження до 25 т / м2.
 • Висока морозостійкість: більше 500 циклів заморожування / відтавання.
 • Стійкість до старіння: при правильному монтажі властивості, розміри і форма матеріалу залишаються незмінними протягом 50 років.

Якщо ви утеплюєте стрічковий фундамент по периметру будинку, плити URSA XPS укладаються без гідроізоляції. При укладанні плит на піщану основу під фундамент гідроізоляційна плівка необхідна.Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark