› Утеплення фасадів

Утеплення фасадів

 • Утеплення цегляного будинку Детальніше

  Тришарові стіни з облицюванням цеглою є традиційним рішенням при будівництві багатоповерхових житлових будинків. Теплоізоляційний матеріал в таких конструкціях ненавантажений. В якості теплоізоляції можуть застосовуватися як волокнисті матеріали, так і екструдований пінополістирол.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA GEO Фасад
 • Стіни з навісним вентильованим фасадом на кронштейнах Детальніше

  Навісні вентильовані фасади на кронштейнах широко застосовуються при будівництві багатоповерхових житлових будівель, бізнес-центрів, торгових комплексів. Теплоізоляційний шар не тільки перешкоджає втратам тепла, але і збільшує довговічність стіни.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA GEO Фасад
 • Стіни із зовнішнім утепленням по каркасу з облицюванням сайдингом Детальніше

  Зовнішнє утеплення по каркасу з облицюванням сайдингом використовується в малоповерховому житловому будівництві як найбільш зручний варіант для реконструкції і додаткового утеплення. Теплоізоляція виконує не тільки теплозахисні функції, але і збільшує термін служби будівлі.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA GEO Фасад
  URSA GEO Універсальна плита
  URSA GEO П-15
 • Каркасні стіни Детальніше

  Каркасні стіни є популярним рішенням при будівництві малоповерхових будинків. Каркасний будинок не дає усадки, після зведення стін можна відразу приступати до опоряджувальних робіт. Каркас може бути як дерев'яним, так і металевим. Ізоляційний матеріал захищає не тільки від втрат тепла, але і від вуличного шуму.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA GEO Фасад
  URSA GEO Універсальна плита
  URSA GEO М-15
  URSA GEO П-15
  URSA PureOne 37RN
 • Стіни з каркасних сендвіч-панелей Детальніше

  Сендвіч-панелі представляють із себе конструкції, що складаються з металевих листів і ненавантаженого шару теплоізоляції всередині. Застосовуються при будівництві виробничих і громадських будівель, у тому числі складських приміщень, торгівельно-розважальних центрів.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA GEO Універсальна плита
  URSA GEO М-15
  URSA GEO Фасад
  URSA GEO П-15
 • Стіни зі штукатурним фасадом Детальніше

  Застосування конструкції штукатурного фасаду з шаром теплоізоляції дозволяє вберегти стіни від перепадів температур і збільшити термін їх служби. Така конструкція дозволяє реалізувати будь-які архітектурні форми будівлі і зберегти або надати будівлі історичний вигляд.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L

Утеплення фасадів середньовіччя

Про донжон, гурдицію і стіни фортець

З захистом середньовічних замків ніщо не зрівняється. Для їх спорудження вибиралися пануючі над містом місця.

Стіни таких будинків були високими і товстими, а найголовніша вежа, - донжон, в якій проживали господарі замку, зберігали запаси їжі і зброю, розташовувалася в стінах замку.

Вона була своєрідною фортецею всередині фортеці.

Стіни цієї вежі захищалися від ворога товстою дугою фортечних споруд, ровом навколо них і дерев'яними гурдиціями - критими дерев'яними галереями. У них знаходилися бійниці, а через отвори в їх підлозі на ворогів виливали гарячу смолу.

Як захистити фасад в 21 столітті? - Утеплити його

Упродовж віків потреба в оборонних елементах на фасадах зникла. Втім, як і в товстих стінах.

Тепер головним ворогом будь-якого сучасного донжона стали тепловтрати. І цього ворога не варто недооцінювати.

Не потовщуємо, а теплоізолюємо

На неутеплені стіни припадає до 25% тепловтрат. А якщо говорити про каркасні будинки, то вони без шару ізоляції будуть зовсім непридатними для проживання. Хіба що для стоянки автомобіля. Вентиляція там точно буде що треба.

Тому утеплення фасаду мінватою і екструдованим полістиролом необхідно виконувати в кожному сучасному будинку. Пара шарів мінеральної теплоізоляції URSA захистить ваш будинок набагато краще, ніж навіть триметрові кам'яні стіни.

Матеріали URSA: надійний захист для будь-якого фасаду

Мінеральна вата на основі скляного штапельного волокна і плити з екструдованого пінополістиролу URSA створені спеціально для тепло- і звукоізоляції будівель. Вони взаємно доповнюють один одного і ефективно використовуються для комплексного захисту приватних і громадських об'єктів.

Мінеральна вата URSA

Екструдований пінополістирол URSA

 • Низька теплопровідність
 • Надійна звукоізоляція
 • Безпека для здоров'я людини і навколишнього середовища
 • Негорючість
 • Довговічність
 • Біостійкість
 • Простота в монтажі

Для зовнішніх і внутрішніх стін, перекриттів, покрівель, мансард і підлоги, балконів, бань, ізоляції промислових об'єктів

 • Екологічний
 • Міцний і жорсткий
 • Нульове вологовбирання і морозостійкість
 • Довговічний
 • Низька теплопровідність
 • Простотою в монтажі

Для балконів і лоджій, зовнішніх стін, фундаментів і стін підвалу, перекриттів, стель і підлог (в тому числі «теплих»), плоских дахів

 

Тип фасаду Мінеральна вата URSA
Тришарові стіни з цегельним облицюванням

URSA GEO Фасад, плити покриті з одного боку спеціальним склополотном

Стіни з вентильованим фасадом

URSA GEO Фасад, плити покриті з одного боку спеціальним склополотном.

Стіни з каркасних сендвіч-панелей

URSA GEO Універсальна плита

Каркасні стіни

А також URSA TERRA 34 PFB

Стіни із зовнішнім утепленням по каркасу з обробкою сайдингом

URSA TERRA 34 PFB, плити для професійного будівництва

Якщо всі монтажні роботи виконані правильно, теплоізоляція зберігає свої властивості до 50 років. Це означає, що утеплювач будинку зовні потрібно буде міняти не раніше, ніж його облицювання. А у випадку зі штукатурних фасадом - набагато пізніше.

Щоб жити в комфорті в наші дні не обов'язково бути лендлордом. За допомогою рішень URSA захистить стіни вашого будинку від тепловтрат, і вони у відповідь захистять вас. І від холоднечі морозними зимовими ночами, і від спеки жаркими літніми днями.

Вибирайте відповідний матеріал, спираючись на тип фасаду і придбайте його в найближчій точці продажу по всій Україні.Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark