› Утеплення лазні

Утеплення лазні

 • Теплоізоляція перекриття лазні та сауни Детальніше

  При теплоізоляції стін лазень і саун зсередини важлива не тільки тепло-, але і пароізоляція. Краще рішення в такому випадку - це застосування матеріалу, який може одночасно скоротити втрати тепла, захистити від проникнення пари в стіни і буде відбивати теплове випромінювання всередину.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA GEO М-11Ф
  URSA GEO М-25Ф

Ірландська, фінська, шведська, російська, японська лазня - банні традиції до вподоби всім народам вище 35-й паралелі. Технологія скрізь різна. В одних парних мікроклімат створює вода і пара, в інших - вода і гаряче повітря. Але є і щось спільне - в приміщенні переважають високі температури і часто інтенсивно виділяється пара. В такому випадку необхідно в конструкції використовувати утеплювач для лазні, щоб утеплити її і захистити від екстремального внутрішнього мікроклімату.

Лазня без утеплювача - тепло на вітер

Плануєте облаштувати лазню? Використовуйте спеціальне рішення URSA GEO M-11Ф для лазень і саун. Це мінеральна вата на основі скловолокна з покриттям з алюмінієвої фольги. Вона дозволяє зберегти тепло всередині банної кімнати і захистити утеплювач від вологи.

URSA GEO М-11Ф - це теплозахист, здоровий мікроклімат в приміщенні і чистота повітря

Одне фольговане рішення - дві функції:

 • відбиває тепло всередину приміщення, покращуючи теплоізоляційні властивості мінеральної вати;
 • пароізоляція захищає утеплювач від потрапляння вологи.

2 властивості утеплювача URSA GEO M-11Ф

 1. Виконує тепло-, звуко- і пароізоляцію, а також додатково відбиває тепло всередину приміщення за рахунок фольгованого шару.
 2. Завдяки об’єднаній технології виробництва Утеплювач + Пароізоляція в конструкціях можна не використовувати додаткові пароізоляційні плівки, що спрощує і прискорює монтажні роботи.

Як укладати утеплювач для сауни та лазні

Все так просто, що ви впораєтеся самотужки

3 рекомендації по монтажу теплоізоляції

 1. Закріплюйте утеплювач фольгованою стороною всередину приміщення.
 2. Забезпечте герметичність утеплювача, проклеївши стики матів і місця контакту ізоляції зі стійками каркасу за допомогою пароізоляційної клейкої стрічки.
 3. Теплоізоляція парильні монтується так, щоб вона впритул доторкалася каркасної конструкції.

Починаємо зі стін

Теплоізоляцію монтують вроспір з внутрішньої сторони несучої стіни між стійками каркаса. Каркас можна використовувати з дерев'яних брусків 50х50 мм. Після цього монтується внутрішня обшивка стін.

Утеплюємо перекриття

Важливо врахувати: у застосування М-11Ф в парній є кілька нюансів. У цих конструкціях захищати від вологи необхідно не тільки утеплювач, а й дерев'яні балки і стійки каркаса. Тому, необхідно клейкою стрічкою на основі алюмінієвої фольги заклеювати також і дерев'яні елементи.

Коли необхідно теплоізолювати стелю в лазні чи сауні, оптимально утеплювати не саме стелю, а перекриття по балках над лазнею. В такому випадку утеплювач важливо укладати фольгованою стороною до теплого приміщення, як показано на малюнку вище.

Хочете придбати утеплювач URSA для лазні та сауни? Дізнавайтеся в кілька кліків, де купити ізоляцію в вашому регіоні. Матеріали URSA мають легку конструкцію і щільно стиснуті в рулонах для зручного транспортування.

Важливо врахувати: теплоізоляція парної URSA GEO M-11Ф підходить для використання в температурних умовах від -60 ° С до + 270 ° С, але поверхня, обклеєна фольгою, не повинна нагріватися вище 100 ° С.


Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark