› Утеплення балкона, лоджії

Утеплення балкона, лоджії

Неутеплений балкон - повноцінний зимовий холодильник. Три-чотири холодних місяці в році він придатний для зберігання продуктів, але не для життя. Коли температура за бортом нижче нуля, на балконі теж тримається мінус. Виходить, що житлове приміщення відокремлене від холоду НЕ фасадною стіною, а балконними дверима. А це означає, що дорогоцінне тепло буде виходити ще швидше.

Вирішили утеплити балкон або лоджію? Використовуйте екструдований пінополістирол для утеплення зсередини або мінеральну вату URSA для утеплення зовні. У разі монтажу мінеральної теплоізоляції зовні, вона не тільки буде утримувати тепло всередині, а й захищати зовнішню конструкцію від погодних явищ.

Утеплення балкону зсередини за допомогою екструдованого пінополістиролу

3 переваги внутрішнього утеплення:

 1. Можливість виконання робіт в будь-який час року, незважаючи на погоду за бортом.
 2. Поточне облицювання балкону не потрібно знімати, щоб укласти утеплювач.
 3. Роботу по утепленню можна виконати самостійно, адже немає необхідності в драбині або послугах промислових альпіністів.

Для такого способу утеплення рекомендуємо використовувати плити з екструдованого пінополістиролу URSA XPS N-III-L.

Особливості URSA XPS N-III-L:

 • Має ступінчасту форму кромки, тому шви на стиках плит напівперекриваются, і щілини в шарі утеплювача не утворюються.
 • Теплопровідність матеріалу λА = 0,032 Вт / мК, а міцність на стиск при лінійній деформації 250 кПа.
 • Матеріал підходить для застосування в температурному режимі від -50 до +75 ° С, а значить навіть після морозів і спеки утеплювач збереже свої властивості.

Детальніше про особливості утеплення і правильне укладання екструдованого пінополістиролу зсередини балкону дізнавайтесь, перейшовши по посиланню.

Утеплення лоджії зовні за допомогою мінеральної ізоляції URSA

Переваги зовнішнього утеплення (з використанням мінеральної вати):

 1. Немає необхідності змінювати інтер'єр - всі монтажні роботи виконуються зовні.
 2. Мінеральна вата URSA має пружну структуру і щільно стикається навіть з нерівними поверхнями.
 3. Захищає будинок не тільки від тепловтрат, а й збільшує довгостроковість конструкції, захищаючи стіни від опадів, холоду, спеки.

Рекомендуємо використовувати мінеральну ізоляцію URSA GEO M-11 Міні чи URSA GEO Універсальні плити. Вона має невелику вагу, а також підходить для використання при температурах від - 60 до +280 ° С.

Особливості URSA GEO М-11 Міні або Універсальна плита:

 • Вібростійка структура. За рахунок пружних волокон подовженої форми ізоляція добре тримається в каркасі в розпір і не сповзає (за умови коректного монтажу). Це особливо важливо в умовах міста, коли найменші вібрації створює кожний транспортний засіб, не кажучи про метро і потяги.
 • Не тільки утеплення лоджії, але і звукоізоляція. Вироби з штапельного скловолокна мають високе звукопогашення.
 • Утеплювач має високу еластичність при низькій вазі і низьку теплопровідність λ = 0,039 - 0,040 Вт / (м * К), його дуже зручно перевозити, подавати і монтувати.

З огляду на ці особливості, такий утеплювач для балкону найкраще підходить для зовнішнього утеплення. Про те, як правильно укладати мінеральну вату на балконі зовні читайте за посиланням.

Вибирайте утеплювач, виходячи з особливостей монтажних робіт, і утеплюйте балкон і лоджію разом з URSA.Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark