Теплоізоляція для теплої підлоги

Так як нагрівач розташовується над перекриттям, приміщення обігрівається від підлоги до стелі рівномірно. З радіаторним опаленням, встановленим по периметру будівлі, такого ефекту досягти не виходить: тепле повітря піднімається вгору, залишаючи більш прохолодне внизу.

Тепла підлога в Кореї та Китаї

Обігрів будинків за допомогою прокладених під підлогою димоходів - це традиційний для країн далекого Сходу спосіб опалення. Називаються такі системи по-різному - «кан» в Китаї, «ондоль» в Кореї, але принцип їх дії ідентичний. Про цю систему згадується ще в стародавній китайській праці «Стара історія Тан», офіційної історичної хроніці династії Тан, яка правила в Китаї з 618 р по 907 р. н.е..

При зведенні сучасних будинків підігрів підлоги встановлюється як єдине джерело опалення в приміщенні, так і спільно з радіаторами. У будь-якому з цих випадків потрібно особливо задуматися про теплоізоляцію підлоги. Інакше обігріватися буде не тільки приміщення над нею, а й бетонне перекриття під.

Конструкція сучасної енергоефективної «теплої підлоги» пошарово виглядає так:

 1. Залізобетонне перекриття.
 2. Утеплювач.
 3. Стяжка з нагрівачем.
 4. Декоративне покриття для підлоги.

Чому важливо використовувати ізоляцію для теплої підлоги?

Утеплювач зберігає тепло, отримане від нагрівача всередині приміщення. Він зупиняє безглузді тепловтрати на нагрівання залізобетонного перекриття.

Використовуйте для теплоізоляції підлоги з підігрівом екструдований пінополістирол в жорстких плитах URSA XPS N-III-L.URSA XPS N-III-L.

Технічні характеристики:

 • має міцність на стиск 250 кПа (при лінійній деформації 10%);
 • ущільнену гладку поверхню;
 • низьку теплопровідність λ = 0,032 Вт / мК;
 • підходить для застосування в температурному діапазоні -50 ... + 75 ° С;
 • має ступінчасту форму кромки і підходить для одношарового утеплення поверхонь великою площею.

Тепла підлога в Стародавньому Римі

Ще один аналог «теплої підлоги» використовувався в Стародавньому Римі. Терми - римські лазні, а пізніше і будинки, були оснащені таким підігрівом підлоги. Для цього покриття з плит зводили на опорах, між якими циркулювало гаряче повітря, яке і підігрівало плити.

Як працювати з теплоізоляцією URSA: укладаємо утеплювач під теплу підлогу

 1. Вирівнюємо перекриття. Поверхня залізобетонного перекриття, на яке буде укладатися шар ізоляції, повинна бути рівною і чистою. Для цього використовують суху підсипку або укладають вирівнюючий шар бетону.
 2. Укладання ізоляції. Плити URSA укладаються по всій площі перекриття. При цьому плити необхідно щільно притискати одна до одної і вкладати шип в паз.
 3. Покриття що відбиває ізоляцією . Зверху на плити укладають відбиваючу ізоляцію, проклеюючи її стики.
 4. Встановлюються нагрівальні елементи, і заливається монолітна стяжка, при необхідності з армуючої сіткою

Вибирайте теплоізоляцію URSA і створюйте комфорт в будинку без зайвих витрат на опалення. Вибирайте свій регіон і дізнайтеся, где купить де купити теплоізоляцію URSA поблизу.

Утеплювач для теплої підлоги

Система опалення «тепла підлога» зводить комфорт в приміщенні на новий рівень. Підлоги з обігрівом монтують в дитячих і ванних кімнатах, кухнях, лоджіях, вітальнях, повністю замінюючи ними «класичне» в нашому розумінні опалення.

 
 
Рекомендовані матеріали
 
 
Матеріали, можливі до використання
Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark