Стіни зі штукатурним фасадом

Застосування конструкції штукатурного фасаду з шаром теплоізоляції дозволяє вберегти стіни від перепадів температур і збільшити термін їх служби. Така конструкція дозволяє реалізувати будь-які архітектурні форми будівлі і зберегти або надати будівлі історичний вигляд.

  1. Зовнішня стіна
  2. Клейова суміш
  3. Теплоізоляція URSA XPS
  4. Фасадний дюбель для кріплення теплоізоляції
  5. Армуюча склосітка
  6. Штукатурний шар
 
 
Рекомендовані матеріали

1. Опоряджувальний штукатурний шар
2. Плити з екструдованого пінополістиролу 
URSA XPS N-III
3. Дюбель
4. Клейовий шар
5. Несуча стіна
6. Внутрішнє опорядження
7. Чиста підлога
8. З/б перекриття


Рекомендації по теплоізоляції стін плитами з екструзійного пінополістиролу URSA XPS


Крок 1 
Приклеювання плит URSA XPS N-III слід починати знизу, укладаючи плити більшою стороною горизонтально в один ряд.


Крок 2 
Робота має проводиться при температурі повітря не нижче +5 С, в суху погоду.


Крок 3 
Наступний ряд плит встановлюється рівно в стик до вже приклеєного нижнього ряду. Не допускається повторний монтаж приклеєних плит, а також зміна положення плити після декількох хвилин після приклеювання.


Крок 4 
У випадку низької несучої здатності стіни (стара штукатурка лущиться або відвалюється при слабких ударах молоточка) плити URSA XPS кріпляться додатково механічно за допомогою дюбелів. Довжина частини дюбеля, яка знаходиться у поглибленні стіни дорівнює відповідно: для стін під штукатурку 6 см, для стін з пустотілої керамічної цегли та легкого бетону 9 см. Кількість сполучних елементів складає 4-6 шт/м2, на кутових ділянках - 8 шт/м2.


Крок 5 
Армуюча сітка накладається через 3 дні після приклеювання пінополістиролу (при цьому слід забезпечити захист пінополістиролу від прямого впливу сонячних променів). Клей наноситься шаром товщиною 3 мм починаючи від кута будівлі. Сітка прикладається до свіжого шару клею, при цьому слід залишити 15 см сітки за рогом, яку потім потрібно загнути і втопити на іншій стороні кута. Нахлест сусідніх аркушів сітки повинен становити 10 см.


Крок 6 
Кутові ділянки теплоізоляційних плит біля віконних прорізів посилюються сіткою розмірами 20x35 см. Кути перед накладенням сітки повинні оберігатися від пошкоджень алюмінієвими куточками.

 
Крок 7 
Вирівнюючий штукатурний шар повинен наноситься не раніше 3 днів після накладення сітки. Роботи повинні проводиться при температурах від 5 до 25 С при ясній і безвітряній погоді. Наступний шар штукатурки наноситься так званим «мокрим на мокре» методом, це означає,  що укладання проводиться, коли нижній шар ще не схопився.

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark