Стіни із зовнішнім утепленням по каркасу з облицюванням сайдингом

Готелі-колиби в Карпатах, сучасні склади в передмістях і звичайні житлові будинки, які трохи нагадують зошит в лінійку - всі вони облицьовані сайдингом. А ті з них, в яких взимку тепло і затишно - ще і правильно утеплені. Перед монтажем зовнішньої обробки, господарі встановили теплоізоляцію URSA і щозими проводять в теплі і економлять на опаленні.

Дом с сайдингомУ 1828 році Джордж Олдз з Брукфілда, штат Массачусетс, замовив у столяра Джоела Апхема будинок для своєї родини на «32 фути з півночі на південь і 22 фути зі сходу на захід» (10х7м) з облицюванням з «тимчасового» - самого доступного і дешевого на ті часи - дерев'яного сайдингу. Джорджу напевно і наснитися не могло, що через майже два століття, тільки в одних Штатах 33% нових будинків будуть облицьовуватися сайдингом - вініловим, дерев'яним, металевим, і безліччю інших видів. І вже тим більше Джордж не думав про утеплення будинку - в повній відповідності з пуританськими звичаями свого часу він і його сім'я стійко зустрічали кожну зиму як випробування, надіслане згори.

Чому будинок з оздобленням сайдингом потрібно утеплювати?

Как утеплить дом в отделке сайдингомЯкщо вдома ви прагне не загартовувати свій дух і тіло, а насолоджуватися затишком (і витрачати не більше, ніж потрібно на оплату опалення), то утеплення стін під сайдинг просто необхідно.

 • Шар теплоізоляції знижує теплопередачу через стіни будинку - взимку в приміщенні буде зберігатися тепло, а витрат на опалення буде менше. Влітку ж в утепленому будинку буде зберігатися прохолода.
 • Зовнішня теплоізоляція захищає стіни будинку від впливів навколишнього середовища. Ізольовані від холоду, спеки та атмосферних опадів стіни стоятимуть довше.

І 4 причини зробити це з мінеральною ізоляцією URSA

Рекомендуємо виконувати монтаж теплоізоляції URSA GEO Універсальні плити і URSA GEO П-15. Вони найкраще підходять для монтажу в обрешітку або каркас.

Зручні розміри і легкість монтажу

Утеплювач покладений в пачки невеликого розміру. Доступна товщина ізоляційних виробів - 50 і 100 мм. А утеплення фасаду мінватою під сайдинг можна провести навіть поодинці.

Пожежна безпека

Теплоізоляція з мінеральної вати на основі штапельного скляного волокна відноситься до негорючих матеріалів. Всьому причина - один з основних компонентів ізоляції - кварцовий пісок, яким, як відомо, пожежі гасять.

Гнучкість і еластичність

Також, завдяки гнучкості та еластичності, ізоляція щільно прилягає до утеплюваної поверхні, в тому числі і до викривлених стін, і щільно стикуюється між собою. Підходить для застосування в температурних умовах від - 60°С до + 220°С.

Довговічність і біостійкість

Термін служби плит за умови правильного монтажу 50 років і довше. При цьому, протягом всього терміну служби вони зберігають свої експлуатаційні показники. Завдяки неорганічній природі, ізоляція не схильна до гниття і виникнення грибка, а також не сприяє появі гризунів і комах.

Теплоізоляція URSA під сайдинг. Порядок монтажних робіт:

Утепление дома сайдингом

 1. На несучу стіну монтуються вертикальні стійки каркаса.
 2. Між стійками встановлюються плити утеплювача вроспір
 3. На вертикальні стійки горизонтально монтується другий ряд стійок каркасу.
 4. Між стійками другого ряду вроспір встановлюються плити другого шару утеплювача.
 5. Між шаром утеплювача і сайдингом створюється вентпроміжок за допомогою ще одного вертикального ряду стійок.
 6. Панелі сайдингу монтуються так, щоб через повітряний прошарок між ними і утеплювачем знизу і зверху був доступ для повітря.

5 дуже важливих рекомендацій

 1. В якості стійок використовуйте бруски розміром 50 * 50 мм і встановлюйте їх на відстані 580-590 мм. В такому випадку теплоізоляцію URSA не потрібно буде підрізати - матеріал товщиною 50 мм і шириною 600 мм відмінно встановлюється між стійками.
 2. Щоб надійно закріпити плиту теплоізоляції на стіні, використовуйте фасадні теплоізоляційні дюбелі від 2-х до 5-ти шт. на одну плиту.
 3. Щоб вентиляційний прошарок правильно функціонував, необхідно забезпечити вільний доступ і вихід зовнішнього повітря через нього. Для цього зверху і знизу роблять отвори для вентиляції - продухи.
 4. Монтаж сайдингу починається з монтажу спеціальних профілів для кріплення панелей. Їх встановлюють навколо вікон і дверей, на кутах і по нижній межі облицювання. Не варто прибивати сайдинг дуже щільно. Його закріплюють з поправкою на розтягнення-стиснення при перепадах температури: між верхнім краєм капелюшки цвяха і панеллю залишають проміжок приблизно 1-1,5 мм. Це дозволить запобігти викривленню панелей.

Термін служби ізоляції URSA при правильному монтажі - 50 років, як і у вінілового сайдинга. Такий будинок буде десятиліттями радувати вас теплом, економією на його утриманні і комфортом. Джордж Олдз з Брукфілда точно був би задоволений.

 
 
Рекомендовані матеріали
 
 
Матеріали, можливі до використання

Наш сайт знаходиться в процесі доповнення інформацією
Будь-ласка
 зверніться на даний момент до наших спеціалістів за телефоном.
Будемо раді бачити Вас знову!

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark