Шумоізоляція стояка

Изоляция канализационных трубНе дивуйтеся, що каналізаційні трубопроводи резонують і звучать. Згадайте про трубоподібні музичні інструменти - вони створені для того, щоб грати джаз і ірландську музику. Чому б і комунікаційним системам не звучати? Вони теж мають резонансно-акустичну структуру.

Чому шумлять труби?

  • Вібрації. Виникають через тиск всередині трубопроводу, коливання будівлі і викликають шум.
  • Удари. Коли хтось стукає, вдаряє по трубі або стояку, ви це чуєте.
  • Резонанс. Через свою структуру труба передає звуки.
  • Атмосферні явища. Шум вітру та дощові краплі можуть потрапляти на відкриті ділянки водопровідної, стічної або вентиляційної системи.

Де це найбільше відчувається?

Від шуму в каналізаційних трубопроводах і стояках найбільше страждають жителі перших поверхів і новобудов з пластиковими трубами.

Чому так? У разі перших поверхів всьому причина - структура каналізаційної системи, так як все йде під землю через трубопровід на першому поверсі. Що стосується пластикових трубопровідних комунікацій, то вони більше схильні до механічного і акустичного резонансу через свою структуру.

Шумоізоляція каналізації допоможе уникнути цього

Якщо у вас квартира на першому поверсі або ви замінили старі труби на пластикові - рівень проникнення шуму можна відчутно зменшити.

Просто захистіть комунікаційні елементи за допомогою ізоляції, і звуки теплоходу, що насувається з ванної кімнати, більше не будуть вас турбувати.

Розширюємо зону комфорту: як ізолювати труби від шуму правильно

Два ключових завдання звукозахисту:

  • Знизити або зовсім погасити вібрації стінок трубопроводу.
  • Ізолювати трубопровід від контактуючих перекриттів і поверхонь, щоб запобігти поширенню коливань на них.

Звукоізоляція каналізаційної труби і трубопроводу в цілому виконується на етапі будівництва будинку. Це в ідеалі. Так ви можете виконати всі монтажні роботи, не порушуючи внутрішнє оздоблення, не втручаючись в житловий простір сусідів і не перекриваючи систему для всіх приміщень зверху на вашому крилі.

Шумоизоляция стоякаЯк все відбувається на прикладі стояка в квартирі

Рекомендуємо в цьому випадку використовувати для ізоляції від шуму мінеральну вату на основі скляного штапельного волокна URSA в рулонах:

  • Труба покривається впритул шаром або декількома шарами мінеральної вати.
  • Звукоізоляція фіксується за допомогою пластикових хомутів.
  • Після цього, як правило, трубу ховають за гіпсокартонною або дерев'яною панеллю. У такому випадку важливо, щоб між шаром ізоляції і панеллю залишався вентпрошарок.

Мінеральна вата URSA - це не тільки звукоізоляція, а й утеплювач для каналізаційних труб. Використовуйте її для облаштування комунікаційних систем і дбайте не лише про тишу, а й про теплоеффективність і здоровий мікроклімат квартири в цілому. Бар'єр між трубою і приміщенням попередить утворення конденсату і грибка через різницю температур.

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark