Пласкі дахи з традиційною покрівлею

Пласкі дахи є традиційним рішенням при будівництві житлових багатоповерхових будинків. У таких дахах використовується навантажена теплоізоляція, укладена по жорсткій бетонній основі. Такі дахи можуть бути як такими, що експлуатуються, так і такими, що експлуатуються.

  1. Гідроізоляційний килим
  2. Цементно-піщана стяжка
  3. Теплоізоляція URSA XPS
  4. Пароізоляція
  5. Перекриття
 
 
Рекомендовані матеріали

  1. Гідроізоляційний килим
  2. Плити з екструдованого пінополістіролу URSA XPS N-III
  3. Пароізоляція
  4. Елемент механічного кріплення
  5. З/б плита перекриття

У традиційної покрівлі утеплюючий шар розташований під гідроізоляцією. Така конструкція є переважно неекспуатованою, тому що гідроізоляційний шар знаходиться близько до поверхні і можливе його пошкодження.


Рекомендації з монтажу плит URSA XPS із екструдованого пінополістиролу:

 

Крок 1
Основою під пароізоляційний шар повинна служити ретельно вирівняна поверхня несучих елементів покриття. Слідпередбачити приклеювання рулонних накладок і компенсаторів, які запобігають руйнуванню пароізоляційного шару над стиковим сполученням елементів покриття.


Крок 2
В місцях примикання елементів покриття до стін, ліхтарів та інших конструкцій, що проходять через нього, пароізоляція повинна продовжуватись на висоту, рівну товщині теплоізоляційного шару.


Крок 3 
Ізоляційні плити URSA XPS N-III  із екструдованого пінополістиролу укладаються в один шар на пароізоляцію. Слід стежити за щільністю прилягання країв плит.


Крок 4 
Зверху на теплоізоляційний шар, прокладається гідроізоляційний килим. Вся конструкція кріпиться до несучої поверхні за допомогою кріпильних елементів.


При транспортуванні і зберіганні плит повинні бути вжиті заходи, що забезпечують збереження від механічних пошкоджень, атмосферних опадів і сонячних променів.

Теплоізоляція плаского даху

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark