Утеплення димохідної труби

Как вентилировались дома в старинуЯк вентилювалися будинки до того як з'явилися системи вентиляції в сучасному вигляді? Відповідь - погано. В середні віки приміщення провітрювалися природним шляхом.

Повітря циркулювало між відкритими дверима, димоходами, проміжками в віконних конструкціях і так далі. Кватирки з'явилися значно пізніше і тільки в північних країнах.

У сучасних будинках і навіть будинках зразка 50-х років минулого століття вентиляційні системи зробили значний крок вперед. Не кажучи вже про промислові вентустановки.

Сучасні вентсистеми не просто провітрюють, але також:

 1. Усувають надмірну кількість тепла.
 2. Прибирають надлишкову вологу.
 3. Виводять з приміщень шкідливі речовини, що знаходяться у вигляді пари і газу.
 4. Очищують приміщення від пилу.

Про житлові приміщення і вентсистеми

У хрущовках вентиляція являє собою просто пов'язану систему тунелів, призначену для циркуляції повітря. Такі будинкові тунелі працюють безшумно, за винятком звуків, що доносяться з сусідських квартир через ґрати в стіні.

Новобудови часто обладнують електронними системами провітрювання. Вони з більшою інтенсивністю «оновлюють» повітря в приміщеннях, але при цьому працюють з певним шумом.

Про промислові об'єкти і промислову вентиляцію

У промислових вентустановках вентилятори створюють інтенсивний шум, в умовах якого без шумозахисних заходів працювати не тільки некомфортно, але й небезпечно.

Все одним махом: 4 причини, чому вентиляцію потрібно ізолювати:

 1. Для зниження рівня шуму при її роботі.
 2. Для підвищення вогнестійкості повітроводу.
 3. Щоб підтримувати температуру кондиціонованого повітря.
 4. Щоб запобігти утворенню конденсату.

Для цього рекомендуємо використовувати мінеральну вату на основі скляного штапельного волокна URSA GEO в плитах і рулонах.

Також ізоляцію використовують як утеплювач для труб димоходу.

Конструкция воздуховода с теплоизоляцией

Чому мінеральна вата URSA GEO?

 • Клас звукопоглинання А і В
 • Низька теплопровідність
 • Низьке вологопоглинання
 • Біостійкість
 • Легка вага
 • Простота монтажу і довговічність

Завдяки волоконній структурі вона відмінно укладається зверху і щільно прилягає до різних вентиляційних каналів - прямокутних тунелів і циліндричних труб.

Утепление дымоходной трубы Утеплення димохідної труби рекомендуємо виконувати тепло- і звукоізоляцією М-11Ф. Вона каширована шаром пароізоляції і застосовується в конструкціях в температурному діапазоні від -60 ° С до +220 С.

Обирайте мінеральну вату на основі скляного штапельного волокна URSA для шумоізоляції вентиляційних каналів і насолоджуйтеся тишею і чистим повітрям в приміщенні.

 
 
Матеріали, можливі до використання
Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark