› Про компанію

Про компанію

Компанія URSA - Ваш партнер у галузі будівельних ізоляційних матеріалів і систем утеплення для різних конструкцій. URSA - одна з провідних компаній на будівельному ринку Європи. Наші основні продукти, вироби зі штапельного скловолокна та екструдованого пінополістиролу, використовуються скрізь, де тепло- і звукоізоляція повинні бути бездоганними. Не важливо, чи йде мова про проектування будівель і споруд, цивільне будівництво або технічну ізоляцію, монтаж стель, стін або підлоги - ми пропонуємо високоякісні продукти, що відповідають Вашим потребам. А найвищий рівень обслуговування клієнтів компанії URSA не має собі рівних!

URSA має 14 виробничих центрів у 9 країнах і представлена на ринку 40 країн Європи, Близького Сходу та Північної Африки. З 2017 року компанія URSA є частиною Xella Group, провідного міжнародного постачальника будівельних матеріалів для довговічних, енергоефективних будівель високої якості.

Ми віримо, що якість, компетенція та сервіс - основні цінності, якими ми керуємося у нашій роботі, дозволяють нам найкращим чином розуміти і задовольняти запити наших клієнтів. Ми прагнемо передбачати потреби будівельного ринку і пропонувати нові рішення для енергозбереження, дотримуючись балансу між технічними інноваціями і турботою про навколишнє середовище.

Наші продукти не тільки підвищують комфорт людини, але також сприяють захисту навколишнього середовища, скорочують викиди CO2, зменшують залежність від викопних джерел енергії.

Оцініть сторінку:

© Copyright 2012—2018 URSA Insulation, S.A an Uralita Trademark