› Утеплювач, звукоізоляція для підлоги

Утеплювач, звукоізоляція для підлоги

 • Тепла підлога Детальніше

  Тепла підлога являє собою систему з нагрівальним елементом, вбудовуваним в цементно-піщану стяжку поверх залізобетонного перекриття. Найчастіше покриттям такої підлоги служить керамічна плитка. Дане рішення особливо часто застосовується для влаштування підлог у ванних, дитячих кімнатах, на кухнях, утеплених лоджіях.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • "Плаваюча підлога" Детальніше

  Облаштування "плаваючої підлоги" є ефективним способом знизити рівень ударного шуму, що передається через залізобетонне перекриття. Конструкції "плаваючої підлоги" використовують при будівництві готелів, житлових будинків і приміщень промислового призначення.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA GEO Тиха підлога (П-60)
 • Підлога по грунту Детальніше

  Підлога по грунту застосовується при будівництві всіх типів будівель, особливо при влаштуванні підвальних і напівпідвальних приміщень (паркінги), складських приміщень. Теплоізоляція захищає конструкцію від морозного здимання грунту.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Підлога по жорсткій основі Детальніше

  Підлога по жорсткій основі застосовується при будівництві всіх типів будівель, особливо при влаштуванні підлог в громадських будівлях. Теплоізоляція захищає від втрат тепла при влаштуванні приміщення над провітрюваним неопалюваним підвальним простором.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Підлога промислових холодильників Детальніше

  Промислові холодильники - спеціальні споруди або приміщення, призначені для охолодження, заморожування і зберігання харчових та інших продуктів, які швидко псуються, при низьких температурах. Теплоізоляція служить для підтримки заданої температури, а також для запобігання морозного здимання грунту.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Залізобетонні перекриття, підлога по лагам Детальніше

  Такі конструкції використовуються при будівництві багатоповерхових житлових будинків. Ізоляційний шар у таких конструкціях служить для підвищення звукоізоляції та захисту від повітряного шуму.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA PureOne 37RN
  URSA GEO М-11Ф
  URSA GEO Частный дом
  URSA GEO M-11
  URSA GEO Лайт


© 2012—2017