› Утеплення плоскої крівлі

Утеплення плоскої покрівлі

 • Пласкі дахи з традиційною покрівлею Детальніше

  Пласкі дахи є традиційним рішенням при будівництві житлових багатоповерхових будинків. У таких дахах використовується навантажена теплоізоляція, укладена по жорсткій бетонній основі. Такі дахи можуть бути як такими, що не експлуатуються, так і такими, що експлуатуються.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Пласкі дахи з інверсійною покрівлею Детальніше

  В таких покрівлях шар теплоізоляції захищає гідроізоляційний шар і сприймає механічні навантаження, температурні перепади та атмосферні впливи.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Пласкі дахи по профільованому настилу Детальніше

  У пласких дахах по профільованому настилу в конструкції традиційної покрівлі шар теплоізоляції може розташовуватися під шаром гідроізоляції, або може служити захистом гідроізоляційного шару і розташовуватися над ним (в конструкції інверсійної покрівлі). Такі дахи можуть бути як такими, що не експлуатуються, так і такими, що експлуатуються.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA XPS N-III-L
 • Дахи з каркасних сендвіч-панелей Детальніше

  Сендвіч-панелі – це конструкції, що складаються з металевих листів і ненавантаженого шару теплоізоляції всередині. Застосовуються при будівництві виробничих і громадських будівель, у тому числі складських приміщень, торгівельно-розважальних центрів.


  Матеріали, можливі до використання:
  URSA GEO М-15
  URSA GEO Фасад
  URSA GEO Універсальна плита
  URSA GEO П-15


© 2012—2017